Золота колекція: революція в авто-звуці!

Золота колекція: з оригінальними нововведеннями, цифровою технологією обробки сигналу, з дружнім до користувача інтерфейсом та гарна зовні – це еволюція традиційного концепту DVD та GPS, яка є гордістю компанії FlyAudio: HIGH – розум, високий клас та якість.

Звук

Вперше застосований DSP (Цифровий Сигнальний Процесор) в аудіо-відео підсистемі автомобіля. Неперевершена якість звуку!

Колір

Підтримується вже звичайна для пристроїв FlyAudio висока чіткість зображення на дисплеї з розподільною здатністю 800х480 з точним відображенням всіх кольорів. Досконалий стиль якісного життя!

Інтелект

Інтелектуальний контроль, розумна навігація, професійна технологія, Hi-Fi якість! Ні з чим не зрівняльний інтерфейс!

Високоякісна звукова система

Вперше в індустрії застосований DSP (Цифровий Сигнальний Процесор) в аудіо-відео підсистемі автомобіля.

Використовуючи цифровий метод виміру для обробки сигналу та за допомогою додаткового програмного забезпечення здійснюється звукова обробка аудіо і цифрового сигналу і його передача. Застосування цієї технології в автомобільній навігаційній системі AV розглядається як важливий прогрес по відношенню до системи звуку вищої якості, зараз отримати ефект концертного звучання музики в автомобілі не мрія, а реальність!

Повністю налагоджуваний дев’яти смуговий еквалайзер. Відчуйте себе на музичному фестивалі!

Окремий дев’яти смуговий еквалайзер.

Ми додали спеціальні режимами еквалайзера, такі як Класичний, Сучасний, Джаз, Рок та Власний режим. Для того, щоб прилаштувати звучання вашої улюбленої музики до потрібної якості звучання доступне власне налаштування. Просто регулюйте налаштування еквалайзеру для найкращого звукового оточення в вашому автомобілі.


Вільне налаштування високих та низьких частот.
Справжній золотий і вишуканий дизайн

Професійний дизайн каркасу виконаний з накладної міді, яка запобігає окисленню, покращує експлуатаційні якості, збільшує чутливість, та запобігає побічним ефектам електромагнітного випромінювання.